Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Kariéra v České spořitelně
Partner České spořitelny, a. s. - společnost zabývající se finančními a poradenskými službami, která je součástí finanční skupiny ERSTE GROUP, hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Externí finanční poradce - externí spolupráce s ČS

Místo práce: Česká republika
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Charakteristika pracovní činnosti:

  • jednání s klienty
  • vytváření obchodních vztahů.
  • prodej produktů Finanční skupiny České spořitelny,a.s.
  • práce na ŽL

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • prodejní dovednosti, komunikativnost,
  • příjemné vystupování, zodpovědnost, samostatnost, loajalitu
  • chuť se dále rozvíjet a vzdělávat
  • obchodní zkušenosti (výhodou)

Nabízíme:

  • zázemí Finanční skupiny České spořitelny,a.s.
  • atraktivní systém odměňování
  • flexibilní pracovní dobu
  • komplexní systém vzdělávání
  • propracovaný kariérní systém

ID: 1308217   Datum zveřejnění: 6.8.2012
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Česká spořitelna, a.s.