Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Kariéra v České spořitelně
Partner České spořitelny, a. s. - společnost zabývající se finančními a poradenskými službami, která je součástí finanční skupiny ERSTE GROUP, hledá vhodné kandidáty/ky na pozici:

Manažer/ka externího prodeje - externí spolupráce s ČS

Místo práce: Česká republika
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Charakteristika pracovní činnosti:

  • řízení a koordinace externích partnerů v oblasti prodeje a nabídky produktů Finanční skupiny České spořitelny pro privátní klientelu
  • rozvoj,budování a motivace obchodního týmu
  • obchodní jednání a vytváření dlouhodobých obchodních vztahů
  • práce na ŽL

Očekáváme:

  • SŠ,VŠ vzdělání,
  • flexibilitu,komunikativnost,reprezentativní vystupování
  • prodejní dovednosti, zodpovědnost, samostatnost, loajalitu
  • manažerské zkušenosti s vedením obchodního či finančního týmu(výhodou)

Nabízíme:

  • komplexní systém vzdělávání
  • atraktivní systém odměňování včetně benefitů
  • možnost kariérního postupu v rámci Erste group i Finanční skupiny České spořitelny,a.s.

ID: 1308218   Datum zveřejnění: 6.8.2012
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Česká spořitelna, a.s.