Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Kariéra v České spořitelně
Česká spořitelna, a.s., renomovaná finanční instituce, která je součástí významné středoevropské skupiny Erste a také nositelkou ocenění Banka desetiletí, Nejdůvěryhodnější banka roku 2011 a Firma roku 2011- rovné příležitosti a vítěz soutěže 2012 Euromoney – Best Bank in the Czech Republic, hledá vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

Kouč/ka - Jižní Morava

Místo práce: Jihomoravský kraj
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Pracovní náplň:

  • podpora distribuční sítě vhodnými vzdělávacími a rozvojovými formami a metodami (trénink, mentoring, poradenství, koučování atp.),
  • podpora definovaných cílových skupin (oblastní manažer, vedoucí obchodního týmu, pracovníci front office) v oblastech integrovaných prodejních dovedností, manažerských dovedností, procesů a nástrojů řízení lidských zdrojů,
  • podíl na tvorbě metodik v jednotlivých oblastech vzdělávání,
  • zodpovědnost za efektivitu realizovaných vzdělávacích aktivit.

Požadavky:

  • má SŠ/VŠ vzdělání a min. 5 let obchodní praxe, z toho minimálně 2 roky manažerská. Zkušenosti s trénováním,
  • má velmi dobré znalosti/zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, psychologie, lektorství, praxe je výhodou,
  • má velmi dobré znalosti prodejních, manažerských a trenérských technik,
  • má základní znalosti AJ (jednoduchá konverzace, orientace v textu),
  • má dobrou znalost PC - MS Office (uživatelská - např. běžná práce s textovými a tabulkovými editory, prezentace, grafy, e-mail, internet),
  • má aktivní praxi v řízení motorového vozidla (ŘP).

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

ID: 1315065   Datum zveřejnění: 17.8.2012
Pozice: Kouč

Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce

Česká spořitelna, a.s.