Osobní bankéř/ka - Praha

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

Do týmu osobních bankéřů v Praze hledáme nové kolegy!

Jste komunikativní a nebráníte se novým výzvám?
Chcete se podílet na inovativním přístupu k finančnímu poradenství?
Rádi vyhledáváte obchodní příležitosti a překonáváte nastavené cíle?

Pokud ano, nabízíme Vám pozici osobního bankéře, na které budete:
  • poskytovat profesionální poradenství soukromé klientele
  • analyzovat potřeby klientů a navrhovat optimální řešení na míru
  • budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy se svými klienty

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • obchodní praxe ve finanční oblasti, bankovnictví nebo obchodě
  • všeobecný přehled a znalost finančních a ekonomických zákonitostí
  • dobrá znalost práce na PC (Windows, MS Office)
  • profesionální vystupování
  • ochota na sobě pracovat a dále se rozvíjet

Co nabízíme:

  • zázemí silné banky, která nabízí velké možnosti
  • zodpovědnou a rozmanitou práci
  • možnosti osobního a profesionálního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • práci v příjemném a inspirativním prostředí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1694576  Datum zveřejnění: 19.3.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.