Manažer (externí) sítě - Pelhřimov

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Pelhřimov, Okres Pelhřimov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pracovní činnosti:

  • Budete řídit a koordinovat práci externích finančních poradců v oblasti prodeje a nabídky produktů finanční skupiny České spořitelny a Kooperativa.
  • Budete vyhledávat a vzdělávat nové talenty.
  • Budete povzbuzovat a motivovat své lidi k lepší práci.

Očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou.
  • Žádný záznam v trestním rejstříku.
  • Že vlastníte řidičský průkaz skupiny B.
  • Že jste schopen si obstarat živnostenské oprávnění.
  • Zároveň předpokládáme, že se nevyděsíte při pohledu na počítačový monitor.

Nabízíme:

  • Že Vás v této práci budeme podporovat vší silou nejlepší a největší retailové banky v této zemi.
  • Budeme si Vás vážit a cenit a podle toho bude vypadat Váš pravidelný měsíční příjem.
  • K tomu Vám nabídneme množství benefitů spojených s možnostmi finanční skupiny Česká spořitelna.
  • K dobré práci patří provizní ocenění a jistota dobré fixní odměny.
  • Naše vzdělávací akademie Vám doplní znalosti tam, kde to budete chtít a potřebovat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1714273  Datum zveřejnění: 13.4.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.