Exkluzivní finanční partner - Východní Čechy

Česká spořitelna, a.s.

Havlíčkův Brod, Náchod, Ústí nad Orlicí, Hradec Králové, Chrudim, Jičín, Kolín, Kutná Hora, Nymburk, Okres Hlohovec, Okres Komárno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Nymburk, Okres Havlíčkův Brod, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pracovní činnosti:

  • Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty?
  • Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost?
  • Staňte se součástí ČS do domu, a. s.
Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy.
Finančním partnerům umožňujeme uzavírat smlouvy na množství produktů:
- hypoteční úvěry
- spotřebitelské a hotovostní hypoteční úvěry
- stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření
- penzijní připojištění
- životní a neživotní pojištění
- produkty našich investičních společnost
- osobní účty fyzickým osobám

  • V regionu Východní Čechy nyní hledáme kandidáty do 12 lokalit.
- Pardubice
- Nymburk
- Kolín
- Chrudim
- Hradec Králové
- Svitavy
- Rychnov nad Kněžnou
- Kutná Hora
- Trutnov
- Jičín
- Ústí nad Orlicí
- Náchod

Do přihlašovacího dotazníku prosím zmiňte jméno Vámi požadované lokality.

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Živnostenské oprávnění
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz B (výhodou)

Nabízíme:

  • Podporu od největší a nejlepší reatilové banky v ČR
  • Velmi motivující pracovní ohodnocení
  • Množství benefitů spojených se zázemím finanční skupiny České Spořitelny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1714289  Datum zveřejnění: 13.4.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.