IT specialista/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • stanovování regulatorního rámce a metodik v návaznosti na bezpečnostní požadavky, interní standardy ČS, standardy EGB, ISO standardů, např. řady 27XXX, legislativní normy
  • zpracování a řešení výstupů ze SIEM
  • příprava a vyhodnocení bezpečnostních/penetračních testů
  • podpora uživatelů a zvyšování jejich znalostí
  • vyhodnocování trendů a zpracovávání reportů
  • prosazování bezpečnostních standardů a účast na rozvojových aktivitách/projektech

Požadavky:

  • VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • ovládání anglického jazyka slovem i písmem
  • znalost legislativy a v nařízení ČNB (např. 23/2014 Sb))
  • orientace v problematice IS bezpečnosti a mezinárodních norem jako je ISO řady 27000
  • orientace v problematice řešení bezpečnostních incidentů
  • znalost projektového řízení výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1716085  Datum zveřejnění: 16.4.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.