Exkluzivní finanční partner - Praha

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pracovní činnosti:

  • Jste komunikativní? Jednáte rádi s klienty?
  • Chcete být svým šéfem a dopřát si nezávislost?
  • Staňte se součástí ČS do domu, a. s.
Náplní Vaší práce bude starat se o současné klienty finanční skupiny České spořitelny a Kooperativy.
Finančním partnerům umožňujeme uzavírat smlouvy na množství produktů:
- hypoteční úvěry
- spotřebitelské a hotovostní hypoteční úvěry
- stavební spoření, úvěry ze stavebního spoření
- penzijní připojištění
- životní a neživotní pojištění
- produkty našich investičních společnost
- osobní účty fyzickým osobám

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • Živnostenské oprávnění
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz B (výhodou)

Nabízíme:

  • Podporu od největší a nejlepší reatilové banky v ČR
  • Velmi motivující pracovní ohodnocení
  • Množství benefitů spojených se zázemím finanční skupiny České Spořitelny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1717811  Datum zveřejnění: 19.4.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.