Manažer/ka hypotečního centra - Plzeň

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

- řídí, rozvíjí a motivuje kolektiv hypotéčních specialistů s cílem dosahovat jeho maximálně efektivní chod a výkonnost
- aktivně spolupracuje s poradci / osobními bankéři / premiér bankéři / RSM Tipaři / ADK / Externími partnery ČS a případně dalšími pracovníky ČS na akvizicích zaměřených na oblast financování bydlení s cílem maximální výtěžnosti obchodních příležitostí, včetně nezbytných marketingových aktivit
- podporuje spolupracující obchodní pozice v bance v dosahování jejich vytýčených obchodních cílů a poskytuje jim pravidelnou zpětnou vazbu při práci s jejich klienty
- aktivně komunikuje se soukromou klientelou / Externími partnery ČS při poskytování kvalitního poradenství se zaměřením na financování bydlení, vyřizování jejich požadavků, řešení případných reklamací a připomínek se zaměřením na udržování vztahů pro další nabídku
- standardně je schopen zpracovat složité úvěrové obchody vyžadující nestandardní obchodní řešení (vyžadují zvláštní přístup). Při řešení nestandardních situací je nápomocen členům týmu.
- má přehled o hypotečním a realitním trhu, o obchodních aktivitách a parametrech produktů konkurenčních bank
- provádí činnosti v oblasti školení a vzdělávání zaměstnanců FSČS v rámci své profesní působnosti, odbornosti a specializace

Požadavky:

• Má SŠ / VŠ + 2 roky praxe v sektoru financování bydlení
• Má manažerské dovednosti na vysoké úrovni
• Má výborné znalosti všech produktů, které se týkají financování bydlení (včetně státní finanční podpory).
• Má velmi dobrou znalost práce na PC (Outlook, MS Office, …)
• Má velmi dobré obchodní dovednosti a znalosti, komunikační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
• Je samostatný, iniciativní, sebevzdělává se
• Má vstřícný přístup a příjemné vystupování

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1779834  Datum zveřejnění: 24.6.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.