Finanční Poradce

Česká spořitelna, a.s.

Benešov, České Budějovice, Český Krumlov, Domažlice, Jindřichův Hradec, Klatovy, Písek, Prachatice, Okres Benešov, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Příbram

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pracovní činnosti:

FINANČNÍ PORADCE – ČS do domu

Společnost ČS do domu je 100% vlastněná Českou spořitelnou. Je silným partnerem, který bude stát za Vámi, ale ponechá Vám volnost a nezávislost. Máte možnost prodávat produkty České spořitelny a využít při tom databázi stávajících kontaktů. Pokud (získáte zpět neaktivního klienta) zaktivníte klienta, získáte (máte nárok na) pasivní příjem. Zpočátku dostanete každý měsíc zajímavou fixní odměnu. Poté budete odměněni na základě výkonů – tedy čím více smluv uzavřete, tím více si vyděláte! Získejte odměny, které nemají strop!
Nemusíte chodit každý den do kanceláře – pracujete v terénu nebo z domu.

Očekávání:

Očekávání:
Co požadujeme od vhodného uchazeče o tuto unikátní spolupráci?

SŠ vzdělání ukončené maturitou
Živnostenské oprávnění
Čistý trestní rejstřík
Řidičský průkaz sk. B (výhodou)
Empatie ke klientům
Orientace na výsledky
Ochota na sobě pracovat

Co je první krok, jak se stát naším kolegou?
Stačí poslat strukturovaný profesní životopis.

Nabízíme:

  • Podporu nejdůvěryhodnější reatilové banky, která má v kmeni přes polovinu populace ČR.
  • Spolupráci s největší pobočkovou sítí na trhu.
  • Manažerskou podporu a systém vzdělávání.
  • Spolehlivé výplaty provizí.
  • Následné provize z aktivity klientů Vašeho kmene.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1782901  Datum zveřejnění: 26.6.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.