Senior bankéř/ka ERSTE Premier – Praha

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

Je hezké, když se daří penězům, ještě hezčí když lidem. Toto je jedním z kréd pro bankovnictví ERSTE Premier, které poskytuje špičkové služby pro prestižní klientelu. Láká Vás představa zaměstnání s vysokým renomé, kde využijete své odborné znalosti i profesionální obchodní přístup? Jaké je poslání ERSTE Premier bankéře:

  • Budete se starat o portfolio významných klientů. Vašim úkolem bude poskytovat této klientele perfektní servis a odborné poradenství ve finančních záležitostech.
  • Povedete obchodní jednání s cílem propagace produktů a služeb ERSTE Premier. Své portfolio budete rozšiřovat o další klienty. Vašim cílem bude maximální spokojenost klientů i splnění obchodního plánu.

Požadavky:

Naším kandidátem je ten, kdo:

  • Má zkušenosti na obchodní pozici v bankovnictví, případně jinou praxi v oblasti poskytování služeb bonitní klientele
  • Zvládáte se orientovat v ekonomických souvislostech a Vaše finanční gramotnost je na excelentní úrovni. V roli poradce pro prestižní klienty se cítíte skvěle a sebejistě.
  • Svou odborností a profesionálním přístupem si umíte získat úctu svých protějšků
  • V anglickém jazyce zvládnete porozumět odbornému textu a vést běžnou konverzaci
  • Jste aktivní řidič/ka

Nabízíme:

  • Velice zajímavé a odpovědné pracovní místo v rámci segmentu banky s velkým renomé
  • Vynikající platové ohodnocení včetně zajímavých benefitů
  • Možnost stát se součástí našeho silného týmu a pracovat v inspirativním pracovním prostředí
  • Kulturu, která stimuluje k dalšímu osobnímu rozvoji a podporuje jej

Pokud myslíte, že by toto byla ta pravá příležitost pro Vás – budeme velice rádi, pokud se přihlásíte.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1791319  Datum zveřejnění: 4.7.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.