Realitní makléř/ka - Žďár nad Sázavou a okolí

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Žďár nad Sázavou, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí vč. prodeje nemovitostí z developerských projektů,
  • aktivní vyhledávání nemovitostí k prodeji/pronájmu,
  • vyhledávání kupujících pro portfolio nabízených nemovitostí,
  • vedení a zpracování databáze nemovitostí a klientů,
  • vedení celého obchodního případu,
  • komunikace s klienty,
  • spolupráce s bankovními poradci spádových poboček ČS,
  • sebevzdělávání v oboru,
  • spolupráce s ostatními makléři.

Požadavky:

  • praxe v obchodu,
  • profesionální vystupování,
  • výborné komunikační a organizační schopnosti,
  • zdravé sebevědomí a obchodní talent,
  • schopnost samostatného rozhodování i spolupráce v dynamickém týmu,
  • časová flexibilita,
  • uživatelská znalost na PC,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • živnostenský list.

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci,
  • motivující finanční ohodnocení a možnost neomezeného výdělku,
  • základní zaškolení pro nováčky do realitní praxe a další pravidelná školení v Realitní akademii RSČS,
  • training plán do začátku za podpory manažera pobočky,
  • know-how aneb víme, jak na to – náš způsob práce je prověřen úspěšnou praxí,
  • možnost prezentace příp. zázemí vlastní pobočky RSČS v pobočkách České spořitelny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1798496  Datum zveřejnění: 11.7.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.