Online reputation manager

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

Do nově vytvořeného týmu, který se bude věnovat expanzi aktivit České spořitelny v oblasti „digital business“, hledáme nové posily. Jak by se Vám líbila představa být součástí týmu, který má ambice pro to měnit pravidla hry na českém bankovním trhu? Týmu, který má za sebou sílu přední banky českého trhu, ale zároveň je zaměřený na invenci, kreativitu a určování trendů pro oblast celého bankovního průmyslu? Níže najdete informace o tom, co tato skvělá příležitost obnáší.

Jak bude vypadat Váš běžný den?

• Budete intenzivně pracovat na definování a ladění komunikační strategie banky v rámci online médií. To mimo jiné znamená, že budete vymýšlet jakým stylem a na jakých platformách bude Česká spořitelna rozvíjet své PR aktivity
• Vaším úkolem bude střežit a korigovat vývoj reputace České spořitelny v rámci online médií. Budete posuzovat reputační rizika a aktivně na ně reagovat. V případě, že dojde k eskalaci některého z rizik, budete ten, kdo bude vědět, jak se zachovat (jednoduše budete s rozvahou řídit krizovou komunikaci)
• Budete se obratně pohybovat v řízení vztahů s významnými hráči na poli online (ať to budou novináři, „influencers“ nebo i „haters“). Stejně tak budete spolupracovat s předními odborníky z našich řad na tvorbě obsahu pro online diskuse a odborná fóra

Pokud jsme Vás zaujali, podívejte se dále:

Požadavky:

Jaký si představujeme skvělého kandidáta?

• Hledáme člověka, který se výborně orientuje v oblasti PR kampaní (předchozí praxe v oblasti PR je vítána) a zároveň má zkušenosti s řízením komunikace na sociálních sítích (nejen na Facebooku – cílíme i na jiné platformy)
• Je to člověk, který snoubí vynikající analytické dovednosti (rozumíte tomu, že vyhodnocování reputačních rizik není jen otázka „feelingu“) a zároveň Vám nechybí empatie a lidský přístup (dokážete se podívat na situaci očima veřejnosti, či našeho externího klienta) – nemyslíme to jako frázi – bude nás zajímat, jak se to ve Vaší činnosti projevuje
• Angličtinu ovládáte na úrovni dostatečné pro porozumění odbornému textu a zvládnutí běžné komunikace
• Preferujeme ukončené vysokoškolské vzdělání (zaměření v oblasti komunikace/nových médií/PR výhodou), ale přivítáme i středoškoláky s excelentním backgroundem

Pokud se ve výše uvedených bodech vidíte, budeme rádi, když se podíváte dále:

Nabízíme:

Nabízíme:

• Velice atraktivní zaměstnání v týmu, jehož činnost je jednou z priorit České spořitelny (vedoucí tohoto týmu je podřízen přímo generálnímu řediteli České spořitelny)
• Možnost podílet se na projektech, které mají ambici měnit „pravidla hry“ na českém bankovním trhu
• Inspirativní prostředí, které Vám dá prostot pro rozvoj svého potenciálu
• Skvělé platové ohodnocení a sadu zajímavých benefitů
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Pokud myslíte, že by toto byla ta pravá příležitost pro Vás – budeme velice rádi pokud se přihlásíte.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1808135  Datum zveřejnění: 21.7.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.