Bankovní poradce/kyně - Chlum u Třeboně

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Chlum u Třeboně, Okres Jindřichův Hradec

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

Láká Vás obchod?
Věříte si?
Jste soutěživí?
Jsou pro Vás obtížné úkoly výzvou?

Pak hledáme právě Vás!

A co vlastně bankovní poradce dělá?
  • aktivně nabízí a prodává produkty Finanční skupiny České spořitelny
  • zajišťuje poradenské služby v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací drobného a komerčního bankovnictví
  • zabezpečuje uzavírání smluv s klienty

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • předchozí praxe ve stejné či podobné oblasti výhodou (obchod, zákaznický servis, oslovování klientů)
  • komunikační schopnosti, prodejní dovednosti
  • znalost práce s PC (MS Word, MS Excel)
  • samostatnost, iniciativa, vstřícný přístup a příjemné vystupování
  • schopnost týmové spolupráce
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • pracovní poměr na dobu určitou
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1813171  Datum zveřejnění: 25.7.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.