Specialista/ka platebních karet (IT)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:

  • Zabezpečuje analýzu, specifikaci řešení, testování a podporu provozu front office řešení (autorizace) platebních karet;
  • Koordinuje aktivity a projekty k implementaci nových funkčností;
  • Optimalizuje a zavádí nové procesy pro provoz systémů platebních karet
  • Podporuje rozvoj souvisejících agend (internetové a mobilní bankovnictví, apod.)
  • Spolupracuje s obchodními útvary zaměstnavatele, externími dodavateli a obchodními partnery;
  • Podpora interních a externích klientů;
  • Pracuje na lokálních i mezinárodních projektech

Požadujeme:

  • SŠ a minimálně tři roky praxe nebo VŠ vzdělání;
  • Analytické schopnosti
  • Znalost oblasti front office řešení platebních karet, autorizací, zpracování transakcí, komunikace, zabezpečení;
  • Orientace v řešeních mobilních obchodů, řešení akceptace karet na Internetu (3DSecure);
  • Orientace v oblasti výroby platebních karet, čipové profily, aplikace;
  • Orientace v oblasti pravidel mezinárodních platebních asociací (VISA, MasterCard, ...);
  • Zkušenost v oblasti návrhu a provozu řešení Issuing a Acquiring karet výhodou
  • Orientace v provozu bankomatů (ATM) a terminálů (POS) opět výhodou;
  • Orientace v bankovních retailových produktech výhodou (účty, úvěry, kreditní karty, ...):
  • Aktivní znalost AJ (slovem i písmem);
  • Znalost  Windows, MS Office, Project, Visio:,.
  • Orientace či znalost dat. sítí, OS (Windows/UNIX/Linux), JAVA, relační databáze (Oracle), SQL, UML, programování, PKI.

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • Motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1823842  Datum zveřejnění: 5.8.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.