Zástupce/kyně vedoucího týmu Manažerského reportingu

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • zástupce vedoucího týmu Manažerského reportingu (Controllingové systémy)
  • spoluzodpovědnost za rozvoj a provoz Manažerského Informačního Systému v bance (Controllingové systémy)
  • analýza nových požadavků na data a reporting z oblasti Finančního řízení
  • podíl na tvorbě informační architektury v oblasti Finančního řízení
  • podíl na návrhu a vývoji nových řešení / nových verzí aplikace
  • tvorba aplikačního řešení, tvorba vývojové dokumentace
  • komunikace s externím dodavatelem, koordinace práce externistů
  • testování nových prvků databází a reportů a zavádění do provozu

Požadavky:

  • koncepční myšlení, proaktivita, orientace na interního zákazníka
  • zkušenosti s plánováním a koordinací činností včetně projektových aktivit
  • rozvinuté komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • zkušenosti s řízením kapacit, rizika, změn
  • pokročilá znalost angličtiny – mezinárodní úroveň B1
  • znalost SQL, znalost PL/SQL výhodou
  • znalost relační databáze Oracle
  • znalost principů řízení Business Intelligence (BI) a/nebo Manažerských informačních systémů
  • přehled v oblasti BI technologií a nástrojů

znalost následujících nástrojů výhodou:
  • Oracle Business Inteligence
  • Cognos Reporting
  • Oracle Warehouse builder
  • Oracle Hyperion Planning
  • Oracle Application Express
  • SAP CO/IM/PS

Nabízíme:

  • inspirující a flexibilní pracovní prostředí
  • moderní technologické vybavení
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • platové ohodnocení podle zkušeností a znalostí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1832821  Datum zveřejnění: 13.8.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.