Mainframe developer (IT)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť...

  • pracovat na vývoji a rozvoji bankovních aplikacích?
  • analyzovat představy z byznysu a tvořit zadání pro vývoj?
  • vytvářet technickou dokumentaci?

Co u nás získáte...

  • za dobře odvedenou práci poctivou odměnu
  • inspirující a flexibilní pracovní prostředí
  • nejmoderní technologické vybavení
  • firemní kantýnu a další peněžní i volnočasové benefity

Jak si Vás představujeme...

  • v minulosti jste působil/a jako IT analytik/čka
  • máte zkušenosti s návrhem relačních databází (DB2 výhodou) a umíte s SQL
  • znáte prostředí IBM mainframe (z/OS, CICS, JCL, REXX)
  • jste zkušeným vývojářem aplikací v prostředcích IBM mainframe (PL I, 4GL tools)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1842391  Datum zveřejnění: 21.8.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.