Specialista pro restrukturalizaci a vymáhání retail. klientů

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • právní vymáhání svěřeného portfolia úvěrových pohledávek
  • vymáhání pohledávek ze smluvních pokut
  • komunikace s dlužníky, soudními exekutory, advokáty, soudy, insolvenčními správci, dražebníky
  • posuzování dluhové situace klientů
  • dosahování požadovaných operativních výsledků
  • zabezpečení právního vymáhání svěřeného portfolia pohledávek
  • odpovědnost za jednotlivé specializované činnosti z oblasti restrukturalizace a vymáhání
  • samostatná práce s velmi důvěrnými informacemi

Požadavky:

  • VŠ vzdělání právního směru, vhodné pro absolventa právnické fakulty
  • znalost právní problematiky související s vymáháním pohledávek v občanskoprávním, trestním, insolvenčním a exekučním řízení výhodou
  • praxe v oblasti bankovnictví, řízení rizik a zejména vymáhání pohledávek výhodou
  • dobrá znalost práce s PC
  • proaktivní přístup a smysl pro kvalitu
  • dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • odolnost vůči stresu, sebeovládání
  • zodpovědnost, samostatnost, schopnost řízení vlastního času

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1860325  Datum zveřejnění: 8.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.