Firemní poradce/kyně - akvizitor - Plzeň

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • předvést výbornou znalost svého regionů a pomáhat nám nalézat nové obchodní příležitosti v oblasti malých a středních firem a živnostníků
  • cestovat v rámci a regionu a poznávat nové potenciální klienty a být tím, kdo jako první s nimi naváže kontakt
  • prostřednictví akviziční činnosti plnit svůj obchodní plán
  • mít v práci velkou flexibilitu a samostatnost

Budeme si rozumět, pokud:

  • za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě
  • máte obchodního ducha a touhu uspět
  • máte zdravé sebevědomí a umíte oslovit klienta a baví vás to
  • se orientujete ve finanční problematice malých a středních podniků a živnostníků
  • máte alespoň maturitu a ŘP

U nás získáte:

  • poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
  • prostor pro to předvést svůj obchodní talent
  • možnost dalšího rozvoje a kariérního růstu v oblasti firemního, či korporátního poradenství
  • širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů

Organizační složka

region JIhozápadní Čechy, oblast Plzeňsko
pobočka Plzeň - Františkánská
firemní poradce/kyně - akvizitor
ADV5
pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1863814  Datum zveřejnění: 10.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.