Analytik/čka (Data Mining)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pracovat jako člen zavedeného týmu Data mining se specializací na zpracování dat a analytickou podporu obchodních oddělení banky
  • spolupracovat na vytváření analytického data martu
  • vytvářet analýzy klientských dat
  • pracovat na pravidelných a adhoc analýzách klientské báze podle potřeb interních klientů (např. segmentových a produktových managerů)
  • zajišťovat výběr z velkých databází zákazníků podle jednotlivých charakteristik (např. sub/segment klienta, sociodemografické ukazatele, vlastnictví produktů a služeb)
  • tvorbě analýz a převedení zjištěných výsledků do podoby prezentace nebo zprávy
  • Jedná se o samostatnou a tvořivou práci

Budeme si rozumět pokud máte:

  • vysokoškolské vzdělání (lze i v průběhu studia)
  • praktickou znalost programování a práce s databázemi
  • znalost SQL
  • znalost MS Office
  • základní znalost statistiky
  • analytické porozumění datům a propojení s obchodními požadavky
  • komunikační dovednosti
  • ochotu se učit a zájem o další odborný růst
  • znalost: Oracle PL/SQL nebo SAS (výhodou)

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnost zpracovávat analýzy pro největší Banku v Čechách
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání

Organizační složka

5100, 5140, Direct Marketing, Praha
Analytik - ekonom/ka II
ANT2
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1868113  Datum zveřejnění: 15.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.