Development manažer/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • pracovat na metodickém nastavení změn vzhledu poboček a realizaci pilotních řešení
  • podílet se na tvorbě koncepcí a strategií rozmístění pobočkové sítě a vzhledu poboček
  • zodpovídat za tvorbu a efektivitu rozmístění poboček a vytváření související metodologie, implementaci změn, monitoring výkonnosti a vyhodnocení efektivnosti a návrh zpětné vazby
  • Zodpovídat za nákladovou efektivitu pobočkové sítě
  • úzce spolupracovat s pobočkovou sítí, segmentem, odbornými útvary centrály – Správa majetku a Marketing v rámci celé skupiny ERSTE Bank
  • vést projektové aktivity ve výše uvedených oblastech

Budeme si rozumět pokud máte:

  • VŠ vzdělání a praxi min.3 roky v bankovnictví (může být nahrazeno praxí a dobrou znalostí problematiky – kandidáti z interních zdrojů)
  • dobré a komplexní znalosti dané problematiky (fungování bankovní pobočkové sítě, popř. obdobné sítě, její nákladovost a rozvoj)
  • zkušenosti v oblasti strategického řízení
  • výborné komunikační schopnosti, schopnost přesvědčit a efektivně vyjednávat
  • analytické, organizační, koordinační, rozvojové, komunikační schopnosti a leadership
  • velmi dobrou znalost AJ, dovedete v ní komunikovat slovem i písmem
  • řidičský průkaz skupiny B a jste aktivní řidič

U nás získáte:

  • možnost podílet se na vzhledu pobočkové sítě největší banky v Čechách
  • zajímavou a různorodou práci, kde každý den bude jiný, jedinečný
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Organizační složka

5200, 5290, 5290_01 Provoz pobočkové sítě
PRM3
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1871962  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.