Pricing analytik/čka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť pracovat na:

  • nastavení sazeb a poplatků bankovních produktů
  • identifikaci cenových změn podporujících dlouhodobou spokojenost klientů
  • správě bankovních produktů - profitabilita, pravidelný monitoring konkurence
  • analýze dopadů cenových změn ve vztahu k finančnímu a obchodnímu plánu
  • komunikaci s produktovými a segmentovými manažery a distribucí
  • supervizi vyřizování a managementu cenových výjimek
  • analyzování skrytých příležitostí a netradičních řešení
  • spolupráci při implementaci změn v systémech bank
  • analýze cenové citlivosti

Budeme si rozumět pokud máte:

  • vzdělání ekonomického nebo matematického směru
  • schopnost navrhovat a prosazovat samostatná opatření a řešení
  • praxi v bankovnictví a znalost bankovního trhu výhodou
  • vynikající analytické schopnosti, logické myšlení a schopnost rozpoznávat souvislosti
  • syntézu informací, globální pohled
  • nadprůměrné znalosti MS Office (Excel, PowerPoint)
  • aktivní AJ

U nás získáte:

  • zajímavou, velmi samostatnou a zodpovědnou práci
  • možnost ovlivnit výnosy největší banky v ČR
  • motivující mzdové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání

Organizační složka

5030
Analytik - Ekonom II
ANT2
Pracovní poměr na dobu neurčitou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1872120  Datum zveřejnění: 18.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.