Network Developer / Administrator (Senior)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • správa a design rozsáhlé (enterprise) sítě (LAN, WAN)
  • spolupráce na koncepci výstavby a optimalizace sítě
  • spolupráce na testování nových řešení a produktů, včetně doporučení jejich implementace, přebrání do provozu a implementace do produkční sítě
  • spolupráce na lokálních i nadnárodních projektech v rámci EU včetně jejich implementace.
  • spolupráce při návrhu a realizace zákaznických projektů
  • spolupráce při návrhu a realizaci síťových zákaznických řešení a konfiguračních změn
  • konfigurace a provozní správa sítě
  • tvorba a údržba evidence a provozní dokumentace sítě
  • kontrola a spolupráce při vytváření zákaznické dokumentace
  • odpovědnost za konfigurace směrovačů
  • řešení požadavků a incidentů na úrovni 2nd level support
  • komunikace s dodavateli v rámci řešení incidentů
  • provozní sledování vytížení sítě a návrhy řešení
  • pohotovosti (členové týmu se pravidelně střídají)

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru s praxí v oboru ICT
  • z kušenost s designem a správou enterprise nebo servis provider sití min. 5 let
  • zkušenost se správou sítí data center
  • znalost technologií MPLS a zkušenost s jejich designem v enterprise nebo servis provider prostředí
  • znalosti a přehled v oblasti IP technologií, Internetu, datových a hlasových sítí
  • znalosti v oblasti bezpečnosti datových a hlasových sítí, přehled i v ostatních oblastech ICT Znalost protokolů IPv4 a IPv6
  • znalost řízení aktivních prvků datových sítí, zejména technologie Cisco Systems, Check Point Software Technologies, F5 Networks
  • zkušenosti se směrovacími protokoly (BGP, MP-BGP, OSPF, IS-IS, EIGRP, …) a jejich designem a provozem
  • znalost principů a design technologií QoS na síťových zařízeních
  • zkušenosti s troubleshootingem
  • zkušenosti se spoluprací s RIPE, NIX
  • znalost parametrů, architektury a konfiguraceCisco přepínačů řad 29xx až po Nexus 7000
  • znalost parametrů, architektury a konfigurace Cisco směrovačů od řad: 8xxpo ASRxx
  • znalost parametrů, architektury a konfigurace Cisco firewally řad: ASA 55xx
  • znalost parametrů, architektury a konfigurace Cisco Secure Access Control Server (ACS)
  • AJ na úrovni C1 – C2
  • NJ výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • přátelské a neformální prostředí
  • práce s moderními technologiemi
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky
  • po zapracování možnost home office

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1881536  Datum zveřejnění: 27.9.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.