Data architekt/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

Rozrůstající se strategický tým Business Intelligence (BI) hledá nadané kolegy/kolegyně pro tvorbu a naplnění strategie BI v České spořitelně.
Od vhodného uchazeče/uchazečky očekáváme kreativní přístup k řešeným úkolům, schopnost samostatně realizovat zadání a vysokou míru schopnosti učit se. Za to vám nabízíme skvělou možnost zažít mimořádnou pracovní zkušenost a budovat kariéru v největší bance v ČR.

práce na pozici propojuje tyto aktivity:

  • nastavení a implementace jednotných principů, procesů, standardů a pravidel v oblasti Business Intelligence v ČS
  • rozvoj vybraných oblastí Business Intelligence
  • spolupráce na tvorbě Business Data Modelu
  • mapování datových toků v organizaci a navrhování změn s cílem snížit duplikaci a redundaci
  • tvorba detailní BI a datové architektury
  • podpora požadavků uživatelů na data, reporty, analýzy
  • analýzy příčin datových chyb
  • spolupráce při nastavování data governance v bance
  • analýza, specifikace a řízení požadavků na BI produkty a nástroje

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • znalosti a praktická zkušenost v oblasti řízení Business Intelligence
  • znalosti a zkušenost v oblasti datových analýz a návrhů datové architektury nebo DWH
  • znalosti a zkušenost se zaváděním data goverenance a datové kvality
  • zkušenost s implementací změn
  • anglický jazyk komunikativně - schopnost komunikovat s kolegy z Erste Rakousko (hl. telefon, email)
  • týmový hráč
  • spolehlivost, pečlivost
  • koncepční myšlení
  • inovativnost v hledání řešení
  • orientace na potřeby interního zákazníka

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Organizační složka

2260
analytik - ekonom II
ANT2
Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1888944  Datum zveřejnění: 4.10.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.