Privátní bankéř/ka - Praha, Rytířská

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • komplexní poradenství klientům Erste Private Banking CZ v oblasti investičního bankovnictví s cílem zajistit nárůst obchodních aktivit a generovat výnosy plánované pro daný segment
  • akviziční činnost s cílem rozšířit portfolio klientů
  • spolupráce na vývoji a implementaci nových produktů pro daný segment
  • spolupráce se všemi klientskými segmenty banky, zejména pak s Erste Premier a Mass Affluent

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • praxe v bankovnictví, finanční oblasti nebo relevantní zkušenost v prodeji investičních produktů min. 2 roky
  • obecný ekonomický přehled, základní znalost finančně-matematické analýzy
  • orientace v oblasti kapitálových trhů a finančních produktů, právních a daňových otázkách
  • aktivní znalost AJ na pokročilé úrovni
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • orientace na klienta / prodej / výkon
  • dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • odolnost proti stresu, diskrétnost a důvěryhodnost, analytické schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Organizační složka

Region Praha
segment Erste Private Banking

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1898530  Datum zveřejnění: 14.10.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.