HR Recruiter – Region Morava

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • Stát se našim špičkovým odborníkem pro nábor zaměstnanců v Moravském regionu
  • Propojovat talentované bankéře a jiné odborníky se skvělými příležitostmi a měnit tak jejich profesní životy
  • Poznávat a vyhledávat výjimečné profesionály a osobnosti a vést s nimi dialogy o jejich dalším kariérním směřování
  • Šířit poselství naší báječné firemní kultury
  • Být ceněným rádcem a partnerem v otázce výběru nových zaměstnanců
  • Pečovat o perfektní klientskou spokojenost, jak uchazečů, tak vašich interních klientů

U nás získáte:

  • Práci, která Vám umožní přinášet lidem povolání snů v rámci vysoce moderního a inovativního prostřední naší společnosti
  • Příležitost podílet se na realizaci unikátní a trendy určující strategie náboru
  • Kolektiv, který Vás bude inspirovat a nabíjet energií
  • Rozmanitost – nejen co se týče obsazovaných pozic, ale i ve formě možnosti podílet se na dalších projektech, které podpoří váš rozvoj
  • Samostatnou roli v rámci silného HR týmu

Budeme si rozumět, pokud:

  • Nejste v náboru žádný nováček (naopak)
  • Víte jak aktivně oslovit a zaujmout kandidáta (i pasivního) prostřednictvím různých komunikačních kanálů
  • Ovládáte širokou paletu náborových metod, které Vám pomohou odhalit ten správný talent mezi uchazeči
  • Rozumíte tomu, proč by recruiter měl trávit více času s lidmi, než s počítačem
  • Když dostanete pracovní pozici k obsazení, nebudete se o ni chtít podělit s personálními agenturami
  • Chápete proč je náborář, z části markeťák, z části obchodník a z části personalista
  • Ovládáte angličtinu na úrovni potřebné pro vedení odborných jednání
  • Jste aktivní řidič/řidička a nebojíte se trochy cestování

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1902115  Datum zveřejnění: 17.10.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.