Senior Relationship Manager/ka - korporátní zákazníci

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • Udržuje a rozvíjí existující vztahy s klienty
  • Zabezpečuje profesionální a kvalitní poradenství klientům segmentu s cílem zvyšovat jejich spokojenost a nárůst obchodních aktivit
  • Identifikuje samostatně nové obchodní příležitosti , analyzuje je a oslovuje nové klienty v určeném klientském segmentu
  • Podílí se na akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů určeného segmentu
  • Připravuje, prezentuje a obhajuje úvěrové návrhy a revize
  • Komplexně pracuje se svěřeným portfoliem klientů s cílem maximalizovat x-sell a minimalizovat potenciální rizika a ztráty
  • Připravuje, navrhuje a vyjednává nabídky bankovních služeb a produktů s klienty, jakož i příslušnou právní dokumentaci
  • Je součástí obchodního týmu a je spoluzodpovědný za jeho obchodní výsledky

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • Minimálně 5 let praxe v obchodní pozici v bankovnictví
  • Vynikající znalost produktů a služeb korporátního bankovnictví
  • Orientace a přehled ve stávajícím tržním prostředí
  • Schopnost identifikovat obchodní příležitosti
  • Dobrá znalost angličtiny (slovem i písmem) podmínkou, znalost němčiny výhodou
  • Presentační dovednosti a komunikační schopnosti
  • Týmový přístup, asertivní jednání
  • Pokročilé analytické schopnosti
  • Schopnost pracovat samostatně se zaměřením na výsledky

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • Motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1925041  Datum zveřejnění: 11.11.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.