Specialista/ka rozvoje pobočkové sítě (Space management)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • samostatně zabezpečovat komplexní a vysoce odborné činnosti spojené se změnou vzhledu poboček a rozmístění poboček
  • zodpovídat za tvorbu a efektivitu rozmístění poboček a vytvářet související metodologie, implementaci změn, monitoring výkonnosti a vyhodnocení efektivnosti a navrhovat zpětné vazby
  • zodpovídat za metodické nastavení pro změny vzhledu poboček a realizaci pilotních řešení
  • vyjednávat změny přímo v lokalitách poboček
  • úzce spolupracovat s pobočkovou sítí, segmentem, odbornými útvary centrály – Správa majetku a Marketing
  • vyhodnocovat efektivitu realizovaných změn ve vzhledu poboček a navrhovat změny

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte SŠ, VŠ vzdělání
  • máte dobré znalosti prostředí pobočkové sítě banky, včetně činnosti jednotlivých pozic
  • máte dobré a komplexní znalosti dané problematiky (provoz pobočkové sítě, vzhled pobočky, space management ) - podmínkou
  • praxi min. 3 roky v bankovnictví (může být nahrazeno praxí a dobrou znalostí problematiky )
  • máte velmi dobré znalosti a zkušenosti v oblasti vyjednávání
  • jste orientovaní na cíl a výsledek a máte velmi dobré organizační schopnosti
  • máte velmi dobré analytické, koordinační a komunikační schopnosti
  • jste časově flexibilní a schopen/na cestovat po celé pobočkové síti ČS, a.s.
  • máte komunikativní znalost AJ
  • máte řidičský průkaz skupiny B

U nás získáte:

  • možnost podílet se na vzhledu pobočkové sítě největší banky v Čechách
  • zajímavou a různorodou práci, kde každý den bude jedinečný
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 1935126  Datum zveřejnění: 21.11.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.