Specialista/ka pro externí spolupráci - Východní Čechy

Česká spořitelna, a.s.

Hradec Králové, Kolín, Okres Komárno, Okres Kolín, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zodpovídat za řízení aktivit v oblasti podpory externího prodeje, poradenství v rámci externí spolupráce s cílem podpory obchodních aktivit
  • zajišťovat péči o svěřené portfolio externích partnerů
  • mapovat a analyzovat příležitosti v regionu a přinášet návrhy na další rozvoj obchodních aktivit
  • zodpovídat za sběr zpětné vazby, směrem od i k externím partnerům
  • zajišťovat organizaci vzdělávání pro externí partnery a distribuci informací
  • aktivně komunikovat se spolupracujícími útvary jakou Hypoteční centra a jiné segmenty
  • spravovat region Východní Čechy(Oblasti Kolín, Pardubice, Hradec Králové, Náchod)

Budeme si rozumět pokud máte:

  • ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • praxi min. 2 roky ve finančnictví
  • znalost bankovních produktů zejména v oblasti financování bydlení
  • zkušenost v oblasti externího prodeje (vítaná)
  • znalost práce s MS Office a Google Apps
  • aktivní praxe v řízení motorového vozidla (ŘP skupiny B)

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou práci kdy ani jeden den nebude stejný
  • možnost vidět výsledky své práce. Radovat se z úspěchů celého regionu, který máte jako tým na starosti
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod (zaměstnanecký poměr)
  • možnosti vlastního odborného rozvoje a vzdělávání
  • mít možnost pracovat pro největší banku v Čechách a tím i měnit svět okolo http://www.upravsisporku.cz/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2058995  Datum zveřejnění: 24.3.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.