Absolventský program - Řízení produktů finančních trhů

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • seznámit se s širokou nabídkou investičních produktů pro drobné investory na českém i zahraničním trhu, s podmínkami při obchodování a s činnostmi při vypořádání pokynů klientů
  • zúčastnit se práce v projektovém týmu a získat tak praktické zkušenosti jak v oboru investičních produktů pro retail, tak z reálného projektového řízení
  • spolupracovat na přípravě distribuce investičních produktů a poradenství on-line
  • zapojením do projektu získat přehled o evropské legislativě spojené s investičními produkty pro retail

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte ukončené magisterské studium nebo studujete poslední ročník VŠ
  • máte znalost finanční matematiky a statistiky
  • rozumíte anglickému textu a umíte komunikovat v angličtině
  • alespoň pasivně rozumíte německému jazyku (další jazyk vítán)
  • jste zažil/a déletrvající zahraniční zkušenost (studium, pracovní příležitosti...)
  • se orientujete v mobilních technologiích a sociálních sítích

U nás získáte:

  • nadstandardní odborný rozvoj a vzdělání (2 mentoři, zahraniční stáž v rámci Erste skupiny, možnost využít naše špičkové kouče...)
  • spolupráci s různými týmy banky, které Vám pomohou zjistit, co Vás baví nejvíc
  • skvělou partu dalších Trainees, se kterými budete společně tvořit projekt s dopadem na celou banku
  • motivující finanční ohodnocení, včetně nadstandardních benefitů
  • volné prázdniny a nástup 1.9.2015 se smlouvou prozatím na dobu určitou 1 roku

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2059246  Datum zveřejnění: 24.3.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.