HR Projektový manažer/manažerka – diverzita a engagement

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • Stát se manažerem/manažerkou projektů v rámci oblasti diverzity a engagementu a skrze tyto projekty ovlivňovat postoje a kulturu zaměstnanců vůdčí banky českého trhu.
  • Věnovat se komplexním projektovým aktivitám, které vám dají prostor pro to, uplatnit vaše široké portfolio znalostí a dovedností v projektovém řízení. Nabídneme vám šanci stát se lídrem projektů, které cílí na více než 10.000 zaměstnanců finanční skupiny České spořitelny
  • Vést celo-bankovní průzkum spokojenosti a motivovanosti zaměstnanců. Pracovat na analýze dat, řízení komunikace napříč organizací, definování aktivit návazných na výsledky průzkumu a sledování jejich naplňování.
  • Využívat své analytické dovednosti k odhalení příběhu za čísly a následně tento příběh přetavovat v reálné výstupy, které pomohou České spořitelně ještě více rozvíjet a budovat rovnost příležitostí a posilovat angažovanost a radost z práce našich kolegů a kolegyň
  • Pracovat na rozvoji inovací v rámci prosazování rovných příležitostí, age managementu, flexibilních forem práce a dalších. Vašim úkolem bude pomoci hlubokému zakořenění myšlenek, které tyto projekty přináší do DNA České spořitelny
  • Operativě se zapojovat do aktivit a projektů s širokým přesahem napříč HR odbornostmi. (např. Learning & Development, Talent Analytics, Performance management, Organisation design)
  • Stát se advokátem principů, které pomohou spořitelně udržet a dále rozvinout její pozici pokrokového, moderního a otevřeného zaměstnavatele

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte za sebou řadu úspěšně odvedených projektů, které ideálně cílili na populace velikostí srovnatelné se zaměstnaneckou základnou České spořitelny. Ovládáte metodiku řízení projektů a nebojíte se komplexity
  • Máte výborné analytické dovednosti a dokážete se věnovat projektovému „multi-taskingu“. Jste schopen/na rychle se zorientovat ve velkém objemu dat a souvislostí a udržet si zdravý nadhled a přehled
  • Už dříve jste dosáhl/a úspěchů v roli advokáta změny a máte vynikající vyjednávací a komunikační dovednosti. Dokážete s empatií řídit komunikaci napříč rozličnými cílovými skupinami a efektivně uzpůsobovat tonalitu komunikace. Navíc máte zkušenosti v roli vyjednavače (a tuto roli si dokážete užít)
  • Oblast diverzity je vaším koníčkem (nebo spíše posláním). Máte perfektní přehled o posledních trendech a situaci na trhu. Máte představu o napojení oblasti diverzity na hlavní HR procesy a o možných inovacích. A hlavně jste tím/tou, kdo dokáže ostatní pro tuto věc skutečně nadchnout
  • Bez problémů zvládnete častou odbornou komunikaci v AJ.

U nás získáte:

  • Příležitost dále budovat pozici České spořitelny jakožto jednoho z lídrů v oblasti diverzity a spolu s tím se stát předním odborníkem na tuto problematiku
  • Prostor pro rozvoj svých dovedností v projektovém řízení při vedení obsáhlých projektů s rozmanitou tématikou
  • Samostatnou roli s velkým přesahem. Od práce s daty až po tvorbu inovací
  • Za poctivou práci, poctivou odměnu a navíc široké spektrum nefinančních benefitů
  • Místo v pokrokovém a inspirativním HR týmu a hlavě práci, která vám bude dávat velký smysl
  • Pracovní smlouvu na dobu určitou (jedná se o zástup po dobu mateřské a rodičovské dovolené)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2081763  Datum zveřejnění: 15.4.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.