Obchodní manažer/ka Premier Benefit Club

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

  • nasmlouvání nových partnerů dle stanovené strategie (vč zajištění smluv s partnery)
  • péče o stávající partnery PBC
  • příprava podkladů, reportů a statistik

Požadavky:

  • VŠ vzdělání obchodního, marketingového či ekonomického zaměření s praxí na obdobné pozici minimálně 3 roky, případně SŠ vzdělání v praxí minimálně 6 let.
  • zkušenosti v jednání se zákazníky a obchodními partnery, ideálně v Top Affluentním segmentu (cit pro tento segment je nutností)
  • organizační a koordinační schopnosti
  • dynamická, spolehlivá, pečlivá, zodpovědná a proaktivní osobnost, zaměřená na detail, plná nápadů a chuti dělat věci nově a efektivně.
  • ŘP skupiny B s aktivní praxí řízení
  • výborná znalost PC (MS office)
  • ochota cestovat v rámci ČR

Požadujeme zaslání CV, motivačního dopisu a prezentace s návrhy na zlepšení Premier Benefit Clubu

Nabízíme:

  • práce na ŽL s flexibilní pracovní dobou dle dohody
  • motivující finanční ohodnocení
  • pestrou a zajímavou pracovní náplň

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2090013  Datum zveřejnění: 21.4.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.