Office manažer/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme absolventa/ tku VŠ na pozici Office manažer/ka do úseku Pobočky a externí prodej.

Náplň práce:
Že Office Manager/ka není dream job? Posuďte sami náplň práce:
Neustálý kontakt s našimi nejvyššími manažery, naprostá zodpovědnost za „provozní pohodu“ oddělení tedy i správa financí, organizace schůzek, kalendářů v neposlední řadě starostlivá péče o návštěvy. Praxe není podmínkou, ale totální zápal pro svou práci ano.

Co požadujeme:

  • AJ na komunikativní úrovni
  • pokročilou znalost práce na PC (včetně PowerPointu a Google Apps)
  • časovou flexibilitu a především kreativitu a proaktivitu
  • nasazení, aktivní a pozitivní přístup

U nás získáte:

  • kromě náležité finanční odměny i nadstandardní zaměstnanecké benefity
  • možnost rozvíjet se v inspirativním prostředí, ale přitom zůstat sám sebou
  • možnost pracovat pro největší banku v Čechách a třeba i tím měnit svět okolo

Těšíme se na Vaše profily!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2098227  Datum zveřejnění: 28.4.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.