Solution architect

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat:

  • jako solution architekt rozvíjet systém Brasil
  • systém Brasil je procesně orientovaná platforma, pomocí které se v bance šíří informace a úkoly
  • z 60 % budete pracovat na návrhu změn v systému
  • budete spolupracovat s analytiky a interními i externími dodavateli
  • budete zodpovědný/á za čistotu dodávek
  • z 30 % budete řešit provozní incidenty v systému
  • z 10 % rozvíjet platformu na základě vaší invence

Jak si vás představujeme:

  • jste zkušeným architektem s technických backgroundem
  • máte rozsáhlé znalosti informačních systémů a technologií
  • v minulosti jste optimalizoval/a a ladil/a výkony rozsáhlých aplikací
  • máte znalosti a zkušenosti s procesním managementem (BPMS a BRMS)
  • znáte SOA principy, WS-* technologie, umíte v JAVA/J2EE a rozumíte aplikačním serverům (WEB Logic)

Co u nás získáte:

  • zkušenost na velkém systému, který vám umožní pochopit fungování banky
  • zajímavou realizaci, podoba systému Brasil z velké části závisí na solution architektovi
  • a také nadstandardní mzdu a další benefity

Organizační složka

8660
Systémový specialista IV
SYS4
na dobu neručitou

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2099716  Datum zveřejnění: 30.4.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.