HR – Lídr C&B a HR Business intelligence

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • Stát se lídrem s významnou rolí v rámci strategického HR týmu České spořitelny. Definovat a implementovat strategii pro oblast Compensations&Benefits a HR Business intelligence
  • Vytvářet a realizovat inovace na poli práce s HR daty a stát se s jedním z průkopníků v této oblasti. A to vše navíc v prostředí přední banky českého trhu
  • Určovat trendy v oblasti odměňování a kontinuálně je slaďovat se strategií společnosti a držet je na úrovni odpovídající špičkovému řízení lidských zdrojů
  • Být součástí tzv. „HR HUBu“ a aktivně participovat na řešení strategických HR témat s přesahem mimo vaši primární odbornost
  • Fungovat jako advokát změny. Být nejen architektem nových myšlenek a postupů, ale i tím, kdo zajistí, aby se stali skutečností

Budeme si rozumět, pokud:

  • Máte expertní znalosti v oblasti C&B. Chápete, že správné řízení této problematiky není jen „policejní práce“, ale i místo pro skutečného inovátora s hlubokým rozhledem a vhledem do dané problematiky. Dokážete pružně reagovat na potřeby lokálního businessu i situaci na celém trhu.
  • Ovládáte práci s masivními objemy dat. Za čísly hledáte příběh, který dokážete přetavit v informace strategického významu. Víte, jaká data a kde hledat a máte velmi dobrou schopnost odlišit podstatné od nedůležitého
  • Máte za sebou řadu úspěchů v roli lídra a dokážete vést široký tým s velkým rozsahem činností
  • Vaše portfolio obsahuje řadu úspěšně dotažených projektů a role vyjednavače a obhájce nových idejí vám není cizí (čeká vás např. kolektivní vyjednávání, pravidelná a intenzivní komunikace s top managementem společnosti)
  • Práce s čísly je pro vás radost a vaše analytické schopnosti jsou věhlasné. Dokážete vnímat široký kontext (specifika HR BI, regulace, celková strategie organizace, situace na trhu) a pracovat v rámci něj efektivně

U nás získáte:

  • Strategickou roli v rámci špičkového HR týmu s velkými ambicemi
  • Příležitost stát se lídrem a tvůrcem prvotřídních inovací v rámci organizace s významným dopadem na českou společnost
  • Za poctivou práci poctivou odměnu a k tomu navíc pestrou škálu benefitů , které mimo jiné budou vašim vlastním dílem
  • Místo v kolektivu, které vás bude podporovat a inspirovat
  • Šanci být u toho, když se buduje HR excelence

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2105037  Datum zveřejnění: 9.5.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.