Operátor/ka vymáhání pohledávek - Ostrava

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • samostatně zabezpečovat pravidelný telefonický styk dlužnými klienty od 1.dne dlužnosti do ukončení úvěrové smlouvy
  • zabezpečovat zadávání výstupů jednotlivých vlastních činností do systémů
  • zabezpečovat aktualizaci databáze klientů ČS
  • pracovat dle řízení potřeb provozu / zkušenějším zaměstnancem
  • komunikovat se svými spolupracovníky a telefonicky s klienty
  • chápat, ovlivňovat a komunikovat s lidmi, kteří jsou v této pozici důležití
  • pracovat a myslet v rámci přesně definovaných postupů a příkladů na určitém stupni rozmanitosti
  • držet se naučených vzorů
  • provádět činnosti v oblasti školení a vzdělávání zaměstnanců FSČS v rámci své profesní působnosti, odbornosti a specializace

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte min. SŠ vzdělání + praxe v oboru výhodou
  • uživatelsky ovládáte práci na PC – MS Office
  • máte výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • jste schopen/na samostatné i týmové práce
  • jste empatický/á a máte proklientský přístup
  • máte základní znalost bankovnictví

  • máte zájem o PLNÝ nebo ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

U nás získáte:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci
  • Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody
  • Profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2118799  Datum zveřejnění: 25.5.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.