Analytik/čka Ekonom

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • plánovat a spoluzodpovídat za řízení nákladů distribuce a pobočkové sítě
  • operativně řešit potřeby vybraných nákladových položek
  • koordinovat činnosti uskutečňované v prodejní síti
  • aktivně komunikovat s pobočkovou sítí a podporovat ji v dané oblasti
  • nastavovt pravidla pro řízení rozpočtu

Budeme si rozumět pokud:

  • máte VŠ vzdělání (ekonomické zázemí výhodou)
  • získal/a jste praxi v dané oblasti - ideálně 2 roky
  • znáte fungování bankovní pobočkové sítě, bankovní procesy a jejich rozvoj
  • jste klientsky orientovaný a zároveň dokážete získat respekt pobočkové sítě
  • jste precizní, komunikativní, nebojíte se vystupovat na poradách

U nás získáte:

  • zajímavou a zodpovědnou práci, kde si budete hrát s čísly.
  • vhled a možnost ovlivňovat chod pobočkové sítě největší banky v Čechách.
  • pestré možnosti rozvoje vzdělávání a zapojení se do zajímavých projektů. Velká banka = velké možnosti.
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2118800  Datum zveřejnění: 25.5.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.