IT Support - Praha 7

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zabezpečovat systémovou a aplikační podporu klíčového transakčního systému, na kterém běží BLESK pěněženka?
  • spravovat různorodé systémy a technologie (linux, windows, jboss, oracle DB, mikrotik, JIRA, Jasper, OmniTracker, Jenkins, apod.)?
  • pomáhat vývojářům, připravovat a konfigurovat jejich prostředí?
  • pracovat inovativně za pomocí Lean či Kanban metodik?
  • spolupracovat s ostatními útvary firmy na společných cílech a nových produktech?

Co Vám tato pozice umožní, co se naučíte:

  • spravovat systémy vyžadující nepřetržitý provoz (24/7)
  • nahlédnout pod pokličku bankovního IT
  • efektivně řešit nečekané provozní situace
  • navrhovat a prosazovat změny pro zlepšení provozu

Co u nás získáte:

  • inspirující kolektiv, od něhož se toho hodně naučíte
  • příjemné pracovní prostředí, kde vládne přátelská atmosféra
  • vzdělávací program, který se postará o rozvoj vašeho osobního i profesního potenciálu

Pokud se v IT administraci pohybujete alespoň 3 roky, máte otevřenou mysl, základní znalost angličtiny a rád se učíte nové věci, neváhejte se na tuto pozici přihlásit. Ty nejlepší z vás pozveme na osobní pohovor, kde se dozvíte více informací o práci, a poznáte náš kolektiv a prostředí, kde pracujeme.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2120898  Datum zveřejnění: 27.5.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.