Senior digital marketer (corporate banking)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • řídit digitální marketing firemního bankovnictví
  • řídit a budovat provoz celého ekosystému vlastních i koupených digitálních rozhraní medií včetně sociálních sítí
  • maximalizovat klientskou zkušenost, generovat a směrovat obchodní příležitosti vzniklé v digitálních kanálech do příslušných obchodních jednotek divize firemního bankovnictví
  • vyhodnocovat analytiku v digitálních kanálech, mění parametry, maximalizuje provoz vůči vlastním aktivům
  • strategicky rozvíjet, definovat klíčové ukazatele pro jednotlivá digitální aktiva / provoz, konverze
  • řídit nákup externích medií, řídit obsah směřující na sociální sítě
  • navrhovat úpravu existujících digitálních formátů

Budeme si rozumět pokud máte:

  • min 5-let zkušenost v oblasti digitálního marketingu
  • zkušenost v prodeji nebo klientských službách
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost bankovních produktů firemního bankovnictví

U nás získáte:

  • příležitost stát se lídrem a tvůrcem inovativních konceptů v rámci organizace s významným dopadem na českou společnost
  • být klíčovou součástí nově vznikajícího týmu ve strategické oblasti rozvoje
  • místo v týmu, který vás bude podporovat a dodávat vám dobrou náladu
  • šanci pracovat na projektech, které dále rozšíří vaše odborné znalosti a zkušenosti
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2133409  Datum zveřejnění: 8.6.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.