IT specialista

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • poskytovat podporu uživatelům informačního systému
  • spolupracovat na rozvoji informačního systému
  • zajišťovat administraci, testování a nasazování nových verzí a funkčností
  • koordinovat a spolupracovat s dodavatelem (konzultace, instalace nových verzí, legislativní úpravy, servisní služby, řešení chyb a požadavků z produkčního prostředí, apod.)
  • zajišťovat monitoring informačního systému
  • spolupracovat na projektech
  • vyvíjet tiskové výstupy související s informačním systémem a podpůrné provozní aplikace

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • dobrou znalost systémů Windows 7
  • znalosti produktů rodiny MS Office na administrativní úrovni
  • alespoň základní vědomosti linuxových a MS Windows serverů (výhodou)
  • schopnost samostatně řešit zadané úkoly
  • proaktivní přístup a schopnost komunikovat se zákazníkem/koncovým uživatelem
  • základní znalost anglického jazyka
  • řidičské oprávnění skupiny B

U nás získáte:

  • zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů
  • rozmanitou pracovní náplň
  • odborný rozvoj a vzdělávání
  • pružnost malé společnosti se zázemím silné finanční skupiny

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2157370  Datum zveřejnění: 26.6.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.