Specialista/ka klientských služeb – Pardubice

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Pardubice, Okres Pardubice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete nastartovat svou kariéru ve velké bance?
Baví Vás administrativa, práce s počítačem a hlavně komunikace s klienty po telefonu?
Je důslednost Vaší silnou stránkou?
Umíte si představit, jak může administrativní práce ovlivnit našeho klienta?
Máte otevřenou mysl, jsou pro Vás obtížné úkoly výzvou a jste pro práci zapálená/ý?

Pak jste náš člověk!

Co bude náplní Vaší práce?

  • telefonická komunikace s kolegy, pracovníky poboček a našimi klienty
  • zpracovávání požadavků ze strany klientů či banky na úvěrových produktech
  • práce převážně s digitalizovanými dokumenty
  • vytváření dokumentů, které vyplývají z realizovaných úkonů (smlouvy, oznámení, dodatky, atd.)
  • zadávání výstupů jednotlivých činností do systémů banky a jejich ověřování v interních i externích databázích

Koho mezi sebe hledáme?

  • ty co se nebojí komunikovat a řešit vše na telefonním procesu
  • zodpovědné a pečlivé lidi, kteří každý úkol dotáhnou precizně do konce
  • proaktivní a flexibilní parťáky pro ostatní kolegy
  • týmové hráče s dobrou znalostí práce na PC
  • nové kolegy, kteří chápou, jak důležitý je pro nás zákazník
  • komunikativní a vstřícné lidi s příjemným vystupováním
  • ty, co mají minimálně SŠ vzdělání s maturitou

Co Vám nabízíme?

  • prima kolektiv
  • zajímavou práci v perspektivním odvětví
  • možnost odborného rozvoje
  • práci v báječném prostředí s výhledem do přírody, Fitness v přízemí budovy, kde se můžete po práci odreagovat, a jídelnu, kde si můžete odpočinout a dobře se najíst
  • pestrou škálu nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • zvýhodněné produkty, příspěvky na penzijní + životní pojištění, zdravotní volno, příspěvek na stravování + řadu dalších výhod plynoucích z kolektivní smlouvy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2166266  Datum zveřejnění: 2.7.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.