Regionální manažer/ka hypotečního centra - Jihozápadní Čechy

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Jihočeský kraj, Okres České Budějovice, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zodpovídat za strategii hypotečních center v regionu Jihozápadní Čechy
  • zodpovídat za komplexní řízení, organizaci, chod, kvalitní poskytování služeb a rozvoj hypotéčních center s cílem maximalizovat tržby z obchodních operací
  • plnit stanovené obchodní cíle, kontrolovat dosažení obchodních výsledků, relevantnost a úplnost předávaných informací
  • aktivně podporovat oblast při dosahování obchodních cílů v oblasti financování bydlení
  • zodpovídat za personální záležitosti, rozvoj, organizaci, vedení, motivaci a koučování svých podřízených a právní úkony v pracovněprávních vztazích ke svým přímo podřízeným zaměstnancům
  • vykonávat prodejní procesy tak, aby vedli k požadovanému klientskému zážitku klientů
  • zajišťovat komunikaci mezi centrálními pracovišti ČS a hypotečními centry
  • plnit úkoly vyplývajících ze strategických a koncepčních záměrů ČS

Budeme si rozumět pokud máte:

  • VŠ vzdělání + 5 let praxe v bankovnictví
  • zkušenosti s vedením lidí min. 3 roky (tým 20 a více)
  • aktivní znalost Anglického jazyka
  • znalost manažerských, organizačních a ekonomických technik
  • vynikající a komplexní znalosti hypotečních a úvěrových produktů
  • reprezentativní vystupování, kreativní a strategické myšlení
  • dobrou znalost lokální ekonomické situace a makroekonomických souvislostí
  • řidičský průkaz skupiny B

U nás získáte:

  • velmi zodpovědnou pozici s možností se seberealizovat
  • možnost ovlivňovat chod hypotečních center největší banky v Čechách
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Organizační složka

Regionální manažer hypotečního centra
Morava

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2169891  Datum zveřejnění: 3.7.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.