Letní brigáda v týmu náboru Brno

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš chuť:

  • vyzkoušet si práci v týmu náboru ve velké bance
  • administrativně podporovat své kolegy, kteří realizují výběrová řízení
  • být pro uchazeče prvním kontaktem s bankou
  • zajišťovat předvýběr vhodných zájemců o práci v České spořitelně
  • provádět telefonický screening
  • pomáhat organizačně zajišťovat výběrová řízení
  • pracovat s personálním informačním systémem
  • přispívat se svými nápady, jak zefektivnit proces náboru

Budeme si rozumět, pokud:

  • se zajímáš o personalistiku
  • studuješ VŠ, ideálně humanitního zaměření (HR výhodou)
  • rád/a pracuješ s lidmi, komunikační dovednosti jsou Tvojí silnou stránkou
  • výborně zvládáš práci s PC
  • máš dobré organizační schopnosti
  • jsi trpělivý/á, dokážeš se vcítit do ostatních
  • nečekáš na úkol, iniciativně jednáš
  • proaktivně a operativně řešíš problémy
  • máš chuť se učit nové věci

U nás získáš:

  • zajímavou a zodpovědnou práci na prázdniny
  • motivující finanční odměnu
  • flexibilní pracovní dobu – dle domluvy
  • možnost práce z domova
  • zaškolení v místě výkonu práce
  • zkušenost z HR velké banky, která se bude hezky vyjímat v životopise

  • plánovaná délka spolupráce je 2 měsíce.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2170784  Datum zveřejnění: 4.7.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.