Osobní bankéř/ka služby Blue - Praha

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • poskytovat poradenství portfoliu bonitních klientů, pro které budete něco jako rodinný lékař přes jejich finance. Toto portfolio budete dále rozšiřovat o nové klienty.
  • budovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klienty, založené na vzájemné důvěře.
  • řešit finanční potřeby klientů a tím plnit své i týmové obchodní cíle
  • pracovat pomocí moderního poradenského modelu, který vychází ze skutečných potřeb a přání klienta
  • zvyšovat finanční gramotnost klientů a tak i celé české společnosti

Budeme si rozumět, pokud:

  • za sebou máte zkušenost v klientsky orientovaném obchodě, ideálně ve finančních službách
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta
  • se orientujete ve finanční problematice
  • máte VŠ, příp. SŠ vzdělání

U nás získáte:

  • poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
  • prestižní pracovní pozici zaměřenou na poskytování prvotřídních služeb
  • příležitost stát se špičkovým odborníkem na oblast finančního plánování
  • širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů

Organizační složka

Region Praha

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2171303  Datum zveřejnění: 6.7.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.