Exkluzivní finanční poradce - Domažlice

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Domažlice, Okres Domažlice

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete mít na starosti?

Hlavní náplní Vašeho pracovního dne budou schůzky s klienty a tvorba návrhů finančních plánů podle jejich potřeb. Budete pomáhat plnit jejich osobní cíle a přání tím, že jim navrhnete řešení, jak jich dosáhnout. Řešení, jak co nejlépe zhodnotit úspory, maximálně čerpat státní příspěvky nebo si výhodně půjčit. Pomocí odborného poradenství v kombinaci s lidským přístupem se budete starat o rozvoj dlouhodobého vztahu s klienty, kteří Vás budou doporučovat ostatním.

Co u nás získáte?

Budete mít za sebou velkou banku s velkým portfoliem klientů. Kromě finančních produktů nově prodáváme i plyn nebo elektřinu, což vám pomůže argumentovat u klientů. Bezplatně Vás vzděláme a uděláme z Vás experta přes finanční problematiku. Pravidelně od nás budete získávat novinky ohledně nejnovějších trendů v oblasti financí a dění ve Finanční skupině České spořitelny. Budete v kontaktu s kolegy z poboček České spořitelny.

Co to znamená pro Vás?

Budete pracovat na tom, abyste dosáhl/a takového výdělku, který potřebujete. Od Vás budeme potřebovat, abyste kromě živnostenského listu měl/a i nadšení pro práci, chuť oslovovat klienty a schopnost úkoly řešit samostatně.

Pro více informací a kontakt navštivte www.csdodomu.cz.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2181352  Datum zveřejnění: 14.7.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.