Senior produktový manažer/ka (nezajištěné úvěry)

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • vytvářet a realizovat plány pro rozvoj nezajištěných úvěrů
  • spravovat a rozvíjet portfólio, designovat a vytvářet nové produkty/kampaně
  • zodpovídat za přípravu, realizaci a úspěšnost produktových nabídek
  • úzce spolupracovat s oddělením marketingu, direct marketingu a segmentu
  • nastavovat parametry produktu, jeho rozvoj a úpravy (partnerem Vám bude risk, IT, pricing, legal, distribuce, marketing)
  • zodpovídat za vývoj portfólia půjček České spořitelny
  • optimalizovat procesy vedoucí k zjednodušení a finanční úspoře, sledovat a vyhodnocovat produktovou profitabilitu
  • monitorovat trh, potřeby klientů u jednotlivých segmentů , sledovat nové technologie
  • podílet se na mezinárodní spolupráci v rámci skupiny Erste

Budeme si rozumět, pokud:

  • jste vysokoškolsky vzdělaný/á (VŠ ekonomického směru)
  • máte 7 a více let praxe (z toho min. 3 roky v oblasti procesního řízení a produktového managementu)
  • komunikační dovednosti patří mezi Vaše silné stránky, umíte prezentovat
  • jste schopný přesvědčit o správnosti daného řešení
  • myslí Vám to analyticky, logicky
  • máte otevřenou mysl, plnou nápadů
  • nečekáte na úkol, ale proaktivně jednáte
  • jste pečlivý, systematičnost a smysl pro zodpovědnost je Vám vlastní
  • máte výbornou angličtinu

U nás získáte možnost:

  • realizovat se ve velmi samostatné práci, kde ani jeden den nebude stejný
  • využít své zkušenost z produktového managementu
  • rozvíjet svůj potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru
  • pracovat v přátelském a inspirativním týmu
  • vybrat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů
  • pracovat pro největší banku v Čechách a třeba i tím měnit svět okolo

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2206934  Datum zveřejnění: 3.8.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.