Ekonom/ka platebních karet

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • zabývat se finančním plánováním výnosů a nákladů v oblasti platebních karet a věrnostních programů
  • zpracovávat jednorázové analýzy, kalkulace, tvořit business case v oblasti platebních karet a věrnostních programů (včetně interpretace a převedení do prezentovatelné podoby)
  • spolupracovat s kolegy z kartového centra (produktoví manažeři, strategické řízení) a s ostatními finančními analytiky
  • samostatně tvořit pravidelné reporty

Budeme si rozumět, pokud:

  • máte ukončeno VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru (pozice vhodná i pro absolventa)
  • máte silnou orientaci na čísla, myslí Vám to analyticky
  • výborně ovládáte MS Office (zejména Excel), znáte MS Access (výhodou, nikoliv podmínkou)
  • dobře se dorozumíte anglicky
  • chcete se neustále vzdělávat a odborně růst

U nás získáte možnost:

  • stát se špičkovým odborníkem v oblasti ekonomických analýz a platebních karet
  • pracovat s velkými daty ve velké bance, při tom používat nejmodernější technologie
  • realizovat své nápady a podílet se na nastavování trendů v českém bankovnictví
  • pracovat v inspirativním týmu, od něhož se toho můžeš hodně naučit
  • rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí kreativních workshopů a koučinku

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2208298  Datum zveřejnění: 4.8.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.