Real estate specialista/ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní náplň:

V rámci týmu se budete aktivně podílet a odpovídat za zajištění následujících činností:
  • sjednání se smluvními stranami
  • vyjednávání ceny a obchodních podmínek s majiteli nemovitostí / Realitní kanceláří včetně koordinace a zajištění podkladů pro prohlídky nemovitostí
  • přípravy realitní smlouvy (např. nájemní, podnájemní atd.)
  • zajištění souhlasu interních i externích dotčených stran, (právní oddělení, bezpečnost, řízení rizik apod.)
  • kompletace podkladů pro fakturaci a účetnictví
  • přenos informací ze smluv do SAP REM
  • údržba, aktualizaci a správu databáze hospodářských jednotek budov
  • přípravu náležitostí smlouvy (přidělení evidenčního čísla, přílohy, průvodní list, průvodní dopis)
  • obsazování volných prostor, administrace přidělení volných prostor interním zájemcům v rámci FSČS, ERSTE

Požadavky:

  • VŠ vzdělání a 3+ let praxe / SŠ a 5+ let praxe v oblasti Real Estate nebo Property managementu
  • znalost angličtiny
  • znalost práce na PC na velmi dobré uživatelské úrovni, znalost SAP výhodou
  • právní povědomí v oblasti Property managementu
  • orientace na realitním trhu zejména v oblasti komerčních nemovitostí
  • zaměřením na detail
  • orientace v realitních smlouvách
  • systematické zpracování a orientace ve větším množství informací, znalost souvislostí mezi dílčími informacemi
  • Schopnost rozhodování na základě stanovených kritérií, práce s alternativami
  • zaměření na dotahování činností do konce, vysoká spolehlivost, pečlivost v záznamech

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • profesní perspektivu v zázemí mezinárodní banky

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2223907  Datum zveřejnění: 15.8.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.