Bankovní poradce/kyně - Praha 10

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • poskytovat poradenství klientům, pro které budete něco jako rodinný lékař přes jejich finance?
  • řešit finanční potřeby klientů a tím plnit své i týmové obchodní cíle?
  • pracovat pomocí moderního poradenského modelu, který vychází ze skutečných potřeb a přání klienta?
  • zvyšovat finanční gramotnost klientů a tak i celé české společnosti?

Budeme si rozumět, pokud:

  • umíte zvládat různorodé situace s úsměvem
  • sdílíte náš smysl pro zodpovědnost – finance našich klientů jsou na prvním místě
  • máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta
  • férovost a slušnost je Vám vlastní

U nás získáte:

  • poctivou odměnu za dobře odvedenou práci
  • perfektní orientaci v bankovnictví, která Vám bude přínosem jak v osobním, tak profesním životě
  • příležitost pro svůj růst a rozvoj – šikovný obchodník u nás často rozvine svou kariéru
  • širokou nabídku volnočasových a finančních benefitů

Kromě mzdy (ve výši závislé na na Vašich zkušenostech), u nás získáte také velmi nadstandardní benefity, jako je například:
- až 25% roční bonus (nenároková složka mzdy)
- plně hrazené stravenky (95 Kč/den, celkem až 24 784 ročně)
- příspěvek 6000 Kč na volitelné aktivity (dovolená, divadlo, sport)
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 15 000 Kč
- příspěvek na životní pojištění ve výši až 4 000 Kč
- 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna
- možnost 2 dny v roce se plně věnovat charitativní činnosti (v rámci pracovní doby)
- výrazné slevy na finanční produkty (vedení účtu zcela zdarma, velmi výhodné hypotéky)

Volná místa na pobočkách

Oblast Praha 10, pobočka Vršovické nám., Háje

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2224157  Datum zveřejnění: 16.8.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.