Trenér/Kouč_ka

Česká spořitelna, a.s.

Místo práce
Okres Jihlava, Okres Třebíč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte chuť:

  • podporovat zaměstnance pobočkové sítě vhodnými vzdělávacími a rozvojovými formami a metodami (trénink, mentoring, poradenství, koučování atp.)
  • podporovat definované cílové skupiny (oblastní manažer, vedoucí obchodního týmu, pracovníci front office) v oblastech prodejních dovedností a manažerských dovedností
  • tvořit metodiku v jednotlivých oblastech vzdělávání, připravovat tréninky nebo worskhopy a aktivně je vést nést zodpovědnost za efektivitu realizovaných vzdělávacích aktivit a jejich dopad na obchodní výsledky cestovat v rámci svěřeného regionu
  • být odborníkem na prodej a řízení prodeje úvěrů a dalších produktů

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • VŠ vzdělání, 5 let praxe v obchodu, alespoň 2 roky v tréninku
  • velmi dobré znalosti / zkušenosti z oblasti lidských zdrojů, psychologie, andragogiky, lektorování
  • zájem o problematiku úvěrů
  • velmi dobré znalosti obchodních a manažerských technik
  • velmi dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • aktivní praxe v řízení motorového vozidla (ŘP sk. B)

U nás získáte:

  • zajímavou práci "v terénu", kdy ani jeden den nebude stejný
  • možnost účastnit se tvorby školení, workshopů a inovativních projektů
  • možnost pracovat na rozvoji manažerů, být u nich, sledovat jak se rozvíjí a pomáhat jim k úspěchu
  • motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod
  • možnosti vlastního odborného rozvoje a vzdělávání
  • možnost měnit největší českou banku a tím svět okolo: http://www.upravsisporku.cz/

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.

EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste.

Hledáte zajímavou a stabilní práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu? Chcete začít svou kariéru v mezinárodní společnosti? Pokud ano, pak je tato pracovní nabídka pro Vás skvělou příležitostí.
ID: 2228087  Datum zveřejnění: 19.8.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.